REJS 14/2024

Dalmacja, Chorwacja

REJS 14/2024

Trogir - Vis - Korčula - Dubrovnik - Lastovo - Trogir

Termin:
15 Jun 2024 - 22 Jun 2024

 

Chorwacja jest jednym z piękniejszych miejsc  do żeglowania. Jest tu bardzo rozwinięta infrastruktura żeglarska, piękne mariny, łagodny wiatr ( no, chyba że się rozwieje…), urozmaicona linia brzegowa, mnogość wysp… wymieniamy dalej? Wspaniałe wody do pływania, zatoki do kotwiczenia, jeżowce,  pyszna oliwa z oliwek, wino i inne lokalne wyroby! Wycieczka na lokalny targ w czasie postoju w marinie jest jedną z przyjemniejszych rzeczy, zaraz po żeglowaniu.

W czerwcu sezon żeglarski oraz wakacyjny nie są jeszcze rozpędzone, tak więc zarówno ilość żeglarzy, jak i turystów oraz wysokość cen nie powinny przytaczać. Zapraszamy Was zatem do tego pięknego zakątka Adriatyku. Wyruszymy z okolic Splitu obierając kurs południo-wschodni między wyspy Dalmacji. Ten region Chorwacji jest mniej odwiedzany przez turystów niż Kornaty, można tu wciąż znaleźć kameralne nabrzeża  i zatoki z dala od zgiełku tłumów, zacumować przy restauracjach i przy okazji zjeść wyśmienite owoce lokalnych wód… 

Jest tu kilka perełek do zobaczenia – m. in. miasto Hvar, Korczula lub też wyspa Vis otwarta dla turystów dopiero późnych latach 90. ze względu na zlokalizowaną tam, niedziałającą już bazę militarną.

 

Jesli podoba Ci się Chorwacja, zapraszamy na wspólny rejs!

Chorwacja - najbliższe rejsy

REJS 14/2024
Brak wolnych miejsc
€ 690,00
15 czerwiec 2024 7 dni
14/2024

Chorwacja, Dalmacja

Trogir - Vis - Korčula - Dubrovnik - Lastovo - Trogir

Kurs JSM i szkolenie manewrowe
Wolne miejsca
€ 630,00
12 październik 2024 7 dni
30/2024

Chorwacja, kurs Jachtowy Sternik Morski + manewrówka

Strona Feel The Wind używa cookies. Kliknij info aby dowiedzieć się więcej na temat naszej Polityki Prywatności.

Info